CLAA215FA04 V2

| Panel Model | CLAA215FA04 V2 |
|---|---|
| Panelmærke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| CLAA215FA04 V2 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 476.64×268.11 mm |
| Omrids | 495.6×292.2×10.35 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 68% |
| Responstid | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 9S8P×2CN WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CPT CLAA215FA04 V2.
CPT CLAA215FA04 V2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CPT CLAA215FA04 V2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CPT CLAA215FA04 V2 eller andre CPT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CPT CLAA215FA04 V2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA215FA04 V2 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CPT CLAA215FA04 V2 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CPT CLAA215FA04 V2 eller andre CPT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CPT CLAA215FA04 V2 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "CLAA215FA04 V2"
- CPT CLAA215FA04 V2
- CLAA215FA04 V2 datablad
- CLAA215FA04 V2 billede
- CLAA215FA04 V2 pris
- CLAA215FA04 V2 distributør

